Malbork, Zamek Krzyżacki
Opis lokalizacji
Patronem widoku z kamery na zamek są Pokoje Gościnne EDMAR, jest to elegancki obiekt otwarty od czerwca 2013 r. Usytuowany jest w malowniczej okolicy, u stóp największego Zamku średniowiecznego w Europie. Jest to szczególne miejsce o znaczeniu historycznym dla miasta. Goście mają widok z okien na Zamek, który został uznany w 2013 r. przez internautów portalu WP.pl za najpiękniejszy Zamek w Polsce. Atmosfera wprawi w zachwyt każdego Gościa, który znajdzie tu spokój po dłuższej podróży.
Malborski zamek to najpotężniejsza twierdza średniowiecznej Europy jest arcydziełem architektury obronnej oraz rezydencjonalnej późnego średniowiecza. Posiada powierzchnię około 21 hektarów i jest największą budowlą ceglaną wzniesioną rękami człowieka. Muzeum Zamkowe organizuje zachwycające wystawy bursztynów oraz średniowiecznych militariów, a w późniejszych porach oferuje klimatyczne nocne zwiedzanie zamku.
Coroczna impreza Oblężenie Malborka mająca miejsce na terenach zamkowych, pozwala na ożywienie historycznej budowli wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1997 roku. W tych dniach okolice zamku stają się tętniącym życiem średniowiecznym miastem z obozującymi rycerzami, kanonierami, jarmarkiem nawiązującym do średniowiecznej kuchni i rzemiosła, turniejami oraz pokazami rycerskiego kunsztu. Punktem kulminacyjnym oblężenia są inscenizacje bitew pomiędzy wojskami polskimi i krzyżackimi.

O serwisieX
Serwis www.kamerki.malbork.pl to miejsce, gdzie znajdziesz obrazy na żywo z najciekawszych miejsc w Malborku, Nowym Stawie i okolicach.

Jeżeli tu trafiłeś oznacza to, że lubisz wiedzieć co dzieje się w naszej okolicy o każdej porze dnia i nocy w twoich ulubionych miejscach.

Wszytko to znajdziesz właśnie tutaj www.kamerki.malbork.pl.

Dzięki naszemu serwisowi nie tylko możesz śledzić na żywo swoje ulubione miejsca.

Możesz nas polubić i udostępniać je na swoim Facebook.

Zachęcamy żebyś brał udział w dyskusjach oraz komentował ciekawe zdarzenia w widoku wybranej kamery.
Reklama i patronatX
Reklama w serwisie kamerki.malbork.pl

Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą w naszym serwisie zapraszamy do kontaktu kontakt@e-malbork.net lub pod nr. telefonu 508 305 902.


Patronat nad kamerą on-line

Jeżeli chcą Państwo zostać patronem jednej z naszych kamer oraz nowa lokalizacja jest atrakcyjna dla osób oglądających obraz z kamery. Skontaktuj się za nami. Reklama Państwa zostanie udostępniona przy transmisji video z Państwa lokalizacji. Koszt w/w zależy od lokalizacji oraz atrakcyjności miejsca.

Kompleksowo wykonamy montaż instalacji, wypożyczymy kamerę, dostarczymy łącze, przygotujemy materiał reklamowy.

Zapraszamy do kontaktu kontakt@malbork.net lub pod nr. telefonu 508 305 902.
KontaktX
SCHMETTERLING

ul. Działdowska
3382-200 Malbork
Telefon:

Tel. (55) 620 30 65

Fax (55) 620 30 64

tel. mobile. 508 305 902
NIP 579-203-11-24
REGON 220064610
E-mail:

kontakt@e-malbork.net
Numer Rachunku Bankowego:

50 1020 5558 1111 1463 2190 0072
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek:
9:00 - 17:00
sobota:
nieczynne
niedziela:
nieczynne